1 % ma znaczenie

Uprzejmie informujemy Państwa o możliwości przekazania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego działające w naszym mieście.
W Gliwicach znajdziemy organizacje zajmujące się: kulturą, pomocą społeczną, edukacją, technologią czy działaniami na rzecz osób niepełnosprawnych.
To od Państwa zależy, jakie działanie zostanie wsparte.

Od 2019 roku procedura rozliczenia PIT jest jeszcze prostsza i ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć. Zeznanie roczne podatników jest rozliczane automatycznie, co można sprawdzić za pośrednictwem strony www.podatki.gov.pl.

Na złożenie zeznań podatkowych i decyzję, na jaki cel przekazać swój 1%, mamy czas do 30 kwietnia. Opisy organizacji pożytku publicznego oraz więcej informacji można znaleźć na stronie www.1procent.gcop.gliwice.pl.

Program pomocy dzieciom - stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym

Program Pomocy Dzieciom

Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej

NCEZ  zostało utworzone w 2017 r. udostępniło materiały związane z realizacja treści z zakresu edukacji zdrowotnej. Zadaniem szkoły jest kształtowanie postaw prozdrowotnych ustalonych w podstawie programowej celach kształcenia i treści nauczania. Szkoła konsekwentnie podejmuje różnorodne działania mające na celu promowania zdrowego stylu życia. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej www.ncez.pl i skorzystania z zamieszczonych materiałów na temat żywienia dzieci i młodzieży.

Adres strony szkoły

Informujemy, że od dnia 01.10.2019r. nasza szkoła posiada tylko jedną domenę ( adres strony szkoły)  sp14gliwice.pl

Pod tym adresem znajdziecie Państwo  wszystkie informacje na temat Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14.

Natomiast adres ( domena)  zso14gliwice.pl nie jest już domeną naszej szkoły.