Spotkanie ze Strażą Graniczną

Spotkanie uczniów z funkcjonariuszami Straży Granicznej

Dnia 18 lutego 2020r. w naszej szkole odbyło się spotkanie  uczniów klas VI, VII i VIII  z funkcjonariuszami  Straży Granicznej. Prelekcję na temat profilaktyki uzależnień od narkotyków i dopalaczy wygłosili zaproszeni goście: st. chor. sztab. Michał Michnol, chor. Maciej  Wacławski i sierż. sztab. Agnieszka Kotnis.

Tematyka zajęć dotyczyła także: bezpieczeństwa w Internecie, narkotyków, dopalaczy i ich  działania na organizm człowieka, faz uzależnienia, aktów prawnych oraz skutków zażywania substancji psychoaktywnych.

Na zakończenie prelekcji młodzież zadawała wiele dociekliwych pytań związanych z tematyką spotkania, jak również z codzienną służbą w Straży Granicznej. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.